Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den Michaelo,
zdravím Vás v novém roce a přeji hodně zdraví a elánu. Chtěla bych Vás poprosit o zpracování písně „Optimista“ od Olgy Lounové. Kamarádi ji po mě často chtějí (mám prý skoro samé pomalé a smutné 🙂 , ale mě to nějak nejde a tak vím, že bez Vaší pomoci to nedám.
Když se ji rozhodnete udělat, budu moc ráda.
Jinak děkuji za každou novou lekci.
Zdravím, A. Chalupová.