Home Fóra Fórum Nové písničky / lekce Nový příspěvek: Nové písničky / lekce

alenaondracek
Přispěvatel
Počet příspěvků: 1

Dobrý den,

Mohla bych poprosit o písničku Kohout od Nedvědů jak vybrnkat na ukulele? Sice si ji hraji, od akordu C, aby byla jednodušší a nebylo tam Hmi, ale nejde mi najít hezké vybrnkávání, protože to jak to vybrnkávají oni na kytaru nedokážu nějak napodobit na ukulele (asi málo strun 🙂 )… Hraju si CEAEGE, ale v některých pasážích se to vůbec nehodí….