Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Chtěla bych se zeptat, jak je to s vánočními písničkami? V původní výuce byly, na youtube jsou stále k dispozici, tady jsem je ale nenašla. Nešlo by tady na stránkách udělat kategorii pro vánoční písničky? Aby je člověk nemusel vyhledávat na youtube a byly tady pěkně pohromadě. Navíc teď budou velmi aktuální.
Díky Lenka