Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Struny › Nový příspěvek: Struny
Dobrý den Lenko, struny určitě vyměňte za tenčí. Pro začátek klidně 10, až budete pokročilejší, dáte si 11. Zvuk kytary bude jemnější, nebude to vadit. Zdraví Michaela