Home Fóra Fórum Struny Nový příspěvek: Struny

Michaela Medek
Šéf
Počet příspěvků: 571

Dobrý den Lenko,
struny určitě vyměňte za tenčí. Pro začátek klidně 10, až budete pokročilejší, dáte si 11. Zvuk kytary bude jemnější, nebude to vadit.
Zdraví Michaela