Home Fóra Fórum typ na písničku Nový příspěvek: typ na písničku

rannerko
Přispěvatel
Počet příspěvků: 1

Ahoj 🙂 ja by som sa chcel spýtať či by sa dala spracovať pesnička „Tisíc dnů mezi nám“od Nerezu? Je to dosť zaujímavé keď že je tam výrazný kontrabas. 😊