Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › typ na písničku › Nový příspěvek: typ na písničku
Ahoj 🙂 ja by som sa chcel spýtať či by sa dala spracovať pesnička „Tisíc dnů mezi nám“od Nerezu? Je to dosť zaujímavé keď že je tam výrazný kontrabas. 😊