Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Otevři deštník › Nový příspěvek: Otevři deštník
Dobrý den, písnička je to pěkná, ale z důvodu příliš velkého množství přání musím vybírat známější písně, které si přeje víc lidí, tedy na tuto asi nedojde. Zdraví Michaela