Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den paní Medek, mně by moc pomohla Vaše rada ohledně vybrnkávání a rytmu u písničky Místečko od Čechomorů, tak abych se co nejvíce přiblížila originálu. Úplně se spokojím jen s jednou větičkou bez videa, pokud Vás písnička nenadchne : ) Moc děkuju a zdraví Zdenka