Home › Fóra › Fórum › ukulele struny › Nový příspěvek: ukulele struny
Dobrý den, tyto struny jsem již měla, je to prostě takový typ. Mně osobně se jejich zvuk líbil, ale je fakt, že při vybrnkávání, jsou trošku víc slyšet. Pokud Vám nevyhovují, budete si muset koupit jiné a hlavně si tuto sadu poznačte, ať je nekoupíte znova. 🙂 Zdraví Michaela