Home Fóra Fórum Prosím o radu Nový příspěvek: Prosím o radu

Michaela Medek
Šéf
Počet příspěvků: 571

Dobrý den, Lenko, na Verunčinu píseň přijde řada cca za 2,5 měsíce. Vybrnkávání jste zvolila dobře. Akord A dim tam opravdu je, ale je to ten klasický tvar dim akordů ve 4. poloze, tedy1. a 2. prst jsou ve 4. políčku, 3. a 4. prst jsou v 5 políčku.
Zdraví Michaela