Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Zdravím Vás, Míšo,
před časem jsem si sem psala o případné zpracování písničky „Měl bych si boty zout“. Ráda bych toto své přání změnila, pokud to bude možné, protože kamarádi mě přesvědčili, že mnohem raději by si zazpívali písničku od Olympicu „Dědečkův duch“, když už jsem jim tak pěkně zahrála „Želvu“. 🙂 Prosím tedy touto cestou o „Dědečkova ducha“, ráda si počkám.
Děkuji, A. Chalupová