Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
Dobrý den, Míšo,
moc mě potěšilo, že si kolega pode mnou napsal o písničku „Za naší stodolou“. Je opravdu krásná, já bych si ji také přála umět (zkoušela jsem podle akordů na netu, ale není to ono) a tak si dovolím toto přání podpořit, snad to vyjde. 🙂
Děkuji, A. Chalupová.