Home › Fóra › Fórum › Pesnicka Slubili sme si lasku › Nový příspěvek: Pesnicka Slubili sme si lasku
Zdravím, Marián,
přání na písničky jsem momentálně schopná plnit až tak za 4 měsíce, takže na vánoce to si nebude. 🙂 Píšu si písničku do pořadníku, přání je mnoho, tak uvidím, jestli se podaří ji natočit.
Zdraví Michaela