Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Návrh na písničku › Nový příspěvek: Návrh na písničku
Rád bych poprosil, ani ne tak o píseň, ale o to, jak hrát ruské písně, ten jejich rytmus. Děkuji.