Home Fóra Fórum Kašpárek v rohlíku Nový příspěvek: Kašpárek v rohlíku

Michaela Medek
Šéf
Počet příspěvků: 571

Ahoj, ano, ale když hraji já, či některý z mých žáků píseň od Kašpárka, zní to strašně, skoro úchylně. 😀 Jinak když si někdo napíše konkrétní písničku, většinou se ztratí ve velkém množství přání, neb třeba není tak známá. Zdraví Michaela