Home Fóra Fórum Kašpárek v rohlíku Nový příspěvek: Kašpárek v rohlíku

Loupeznik6
Přispěvatel
Počet příspěvků: 2

Děkuji za odpověď. Já se vrátil ke kytaře hlavně kvůli dětem, abych je trochu inspiroval a musím říct že se vyplatilo. Dnes dcera jde na svou první lekci a je nadšena. Proto se snažím hrát i dětské fláky… Třeba Čůrej, děti milujou. Mám akordy ale nejde mi rytmus. Hezký den, Václav