Home › Fóra › Fórum › Basová kytara › Nový příspěvek: Basová kytara
Dobrý den, Zuzko,
je to určitě dobrý nápad, abych na svých stránkách měla vše, vlastně tu nejsou ani lekce klasické kytary. Bohužel momentálně nemám pracovní sílu, která by mi stránky předělala. Ale až síla bude, určitě Váš nápad také nezapadne. 🙂
Zdraví Michaela