Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Na nebi svítí › Nový příspěvek: Na nebi svítí
Dobrý den, moc děkuji za krásné nápady, tu vánoční ráda udělám! Zloděj dobytka asi nebude, neb musím v záplavě přání dávat přednost známějším písním. Zdraví Michaela