Home Fóra Fórum Nové písničky / lekce Nový příspěvek: Nové písničky / lekce

tom.sarocky
Přispěvatel
Počet příspěvků: 3

Zdravím vospolek,

rád by som sa naučil anglické balady, ale nejak mi to nejde pochopiť z anglických videí na YouTube 🙂 Mohli by ste sa pozrieť na tieto 2 pesničky? S Vami sa to určite naučíme 😉

Lifehouse – You and Me
Oasis – Wonderwall

Ďakujem za super odvedenú prácu pri príprave videí! 🙂

Tom