Home › Fóra › Fórum › Důraz na druhou dobu › Nový příspěvek: Důraz na druhou dobu
Koukám, že jsem tuto otázku možná napsal nesrozumitelně, jde mi o to, zda první doba jsou dva slabé údery přes vrchní struny a nebo pouze jeden úder s vynechávkou směrem nahoru. Za případnou odpověď děkují komukoliv.
S pozdravem Ludva☺