Home Fóra Fórum Nové písničky / lekce

  • Tvůrce
    Téma
  • #1679
    mescalito
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 13

    Máte nápady na nové písničky? Sem s nimi. Těšíme se.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 odpovědí - 31. až 45. (celkem z 437)
  • Autor
    Odpovědi
  • ivlachova19
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 4

    Dobrý den,

    chybí mi tady písnička Anička Malinová od Landy, na YouTube je video jak to hraje, ale nedokážu podchytit správně rytmus.

    Děkuju

    efka.stejskalova
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Zdravím Míšo, a moc děkuji za vaše lekce. Dělám pokroky 🙂
    Strašně ráda bych se naučila hrát Jeruzalém ze zlata od Pavlíny Jíšové. Akordy jsem našla a nejsou těžké, ale vůbec si nevím rady s doprovodem. Nepodařilo se mi najít ani noty s českým textem a odposlechnout pomlky se mi zatím nedaří. Tak kdyby někdy zbyl čas, prosím o zařazení do seznamu 😉
    Eva

    jurdakadlecek
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Bylo by možné udělat lekci na král a klaun od Kryla? Mám problém s originálním rytmem. Díky <3

    jmatura2
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 2

    Zdravím,

    měl bych návrh na dvě písně. Jedná se o písničku „Lokaj“ od skupiny Klíč. Druhý návrh je píseň „Řeka lásky“ od Marie Rottrové.

    Děkuji a hezký den.

    jiriprevratil92
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 3

    Dobrý den 🙂 Mohl bych poprosit o pisnicku Touha a pláč od Jelena? :)))

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    digi40: O jakou píseň se jedná??? Zdraví Michaela

    digi40
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Zdravím Michaelo. Díky za Tvá videa. Prosím si moc, pokud píseň zaujme, buď o lekci na vydrnkávání (ono se to dá velice poslouchatelně i jenom “trsat) nebo “pouze” poradit s tou mezihrou, ktera zaciná v originalni pisnicce (viz odkaz nize) v cca 2:09 a navazující “zvýšeným” refrénem. Akordy dostupné na webu (Cmi,Gmi, B,Cmi) fungují jen na sloky. Roky mi s tím neni kdokoliv osloveny schopen/ochoten pomoci. Moc děkuji.

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Moc děkuji za nápady na krásné písně! Vše si zapisuji a na většinu snad dojde. Zdraví Michaela

    jmatura2
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 2

    Dobrý den, Míšo,

    rád bych Vás poprosil o lekci na kytaru s písní od Anety Langerové – Hříšná těla, křídla motýlí. Ostatní lekce s písněmi od Anety jsou super! Já osobně mám speciálně tuto píseň velmi rád. 🙂

    Děkuji, Honza. 🙂

    Mirino
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 2

    Dobrý den,
    co třeba toto?
    David Deyl – Počítám

    Děkuji, Mirek

    anchal
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 22

    Zdravím Vás, Míšo,
    před časem jsem si sem psala o případné zpracování písničky „Měl bych si boty zout“. Ráda bych toto své přání změnila, pokud to bude možné, protože kamarádi mě přesvědčili, že mnohem raději by si zazpívali písničku od Olympicu „Dědečkův duch“, když už jsem jim tak pěkně zahrála „Želvu“. 🙂 Prosím tedy touto cestou o „Dědečkova ducha“, ráda si počkám.
    Děkuji, A. Chalupová

    anchal
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 22

    Milá Míšo, chtěla bych Vás poprosit o případné zpracování písničky od Chinaski „Měl bych si boty zout“. Jinak děkuji za všechny Vaše skvělé lekce, už se s Vámi učím dlouho, a prostě mi to obohacuje život.
    Hezké léto a ať se daří, zdravím,
    A. Chalupová.

    Stanislav Svocák
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 2

    Zdravaím,Lod do neznáma je dost známa…a skvelá skladba na gitaru nemyslíte?

    Jarmila.Neubauerova
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Já bych navrhoala píseň od Honzy Nedvěda Tak jsem to tu miloval

    jakub5.prochazka
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 9

    Nedvedi – Kocovni herci

    dekuji 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 odpovědí - 31. až 45. (celkem z 437)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.