-
TvůrceTéma
-
1. června 2018 20:42 #1679
Máte nápady na nové písničky? Sem s nimi. Těšíme se.
-
TvůrceTéma
-
AutorOdpovědi
-
Dobrý den,
chybí mi tady písnička Anička Malinová od Landy, na YouTube je video jak to hraje, ale nedokážu podchytit správně rytmus.
Děkuju
Zdravím Míšo, a moc děkuji za vaše lekce. Dělám pokroky 🙂
Strašně ráda bych se naučila hrát Jeruzalém ze zlata od Pavlíny Jíšové. Akordy jsem našla a nejsou těžké, ale vůbec si nevím rady s doprovodem. Nepodařilo se mi najít ani noty s českým textem a odposlechnout pomlky se mi zatím nedaří. Tak kdyby někdy zbyl čas, prosím o zařazení do seznamu 😉
EvaBylo by možné udělat lekci na král a klaun od Kryla? Mám problém s originálním rytmem. Díky <3
Zdravím,
měl bych návrh na dvě písně. Jedná se o písničku „Lokaj“ od skupiny Klíč. Druhý návrh je píseň „Řeka lásky“ od Marie Rottrové.
Děkuji a hezký den.
Dobrý den 🙂 Mohl bych poprosit o pisnicku Touha a pláč od Jelena? :)))
digi40: O jakou píseň se jedná??? Zdraví Michaela
Zdravím Michaelo. Díky za Tvá videa. Prosím si moc, pokud píseň zaujme, buď o lekci na vydrnkávání (ono se to dá velice poslouchatelně i jenom “trsat) nebo “pouze” poradit s tou mezihrou, ktera zaciná v originalni pisnicce (viz odkaz nize) v cca 2:09 a navazující “zvýšeným” refrénem. Akordy dostupné na webu (Cmi,Gmi, B,Cmi) fungují jen na sloky. Roky mi s tím neni kdokoliv osloveny schopen/ochoten pomoci. Moc děkuji.
Moc děkuji za nápady na krásné písně! Vše si zapisuji a na většinu snad dojde. Zdraví Michaela
Dobrý den, Míšo,
rád bych Vás poprosil o lekci na kytaru s písní od Anety Langerové – Hříšná těla, křídla motýlí. Ostatní lekce s písněmi od Anety jsou super! Já osobně mám speciálně tuto píseň velmi rád. 🙂
Děkuji, Honza. 🙂
Dobrý den,
co třeba toto?
David Deyl – PočítámDěkuji, Mirek
Zdravím Vás, Míšo,
před časem jsem si sem psala o případné zpracování písničky „Měl bych si boty zout“. Ráda bych toto své přání změnila, pokud to bude možné, protože kamarádi mě přesvědčili, že mnohem raději by si zazpívali písničku od Olympicu „Dědečkův duch“, když už jsem jim tak pěkně zahrála „Želvu“. 🙂 Prosím tedy touto cestou o „Dědečkova ducha“, ráda si počkám.
Děkuji, A. ChalupováMilá Míšo, chtěla bych Vás poprosit o případné zpracování písničky od Chinaski „Měl bych si boty zout“. Jinak děkuji za všechny Vaše skvělé lekce, už se s Vámi učím dlouho, a prostě mi to obohacuje život.
Hezké léto a ať se daří, zdravím,
A. Chalupová.Zdravaím,Lod do neznáma je dost známa…a skvelá skladba na gitaru nemyslíte?
Já bych navrhoala píseň od Honzy Nedvěda Tak jsem to tu miloval
Nedvedi – Kocovni herci
dekuji 🙂
-
AutorOdpovědi
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.