Home › Fóra › Fórum › Nové písničky / lekce › Nový příspěvek: Nové písničky / lekce
U každé převzaté písně musí někdo žádat majitele originálu o dovolení vytvořit si k melodii vlastní text, zřejmě i platí nějaké poplatky. Tak se tomu děje u všech českých i slovenských písní. Nevidím problém, když si maturanti nějak předělají písničku ke svému účelu, problém je pouze u mně. Neboť se veřejně prezentuji na youtube, dívají se tisíce lidí, výukou vydělávám peníze. Proto nabízím řešení, že píseň ukáži s originálním textem a přidám jako dodatek i ten maturitní. Je to pro vás takhle ok?