Home Fóra Fórum Nové písničky / lekce Nový příspěvek: Nové písničky / lekce

zippicek
Přispěvatel
Počet příspěvků: 7

Moc Vás zdravím Míšo a děkuju za hezky zpracované mé přání, zase jsem se posunula o krok dopředu s novým způsobem vybrnkávání a pokud i Vás těšilo video natočit, mám dvojnásobnou radost : )
Mám v hlavě ještě pár písniček, které níže napíšu a pokud bych se s některou z nich trefila do vaší chuti, budu ráda za vaše instruktážní video. Pokud ne, vůbec nevadí, mně jste písničku zahrála a je řada na ostatních : )

Kamelot – Slib – Zachraňte koně – Zrození hvězd (všechny jsou dokonalé, za kteroukoliv z nich budu moc ráda)
Jana Kirschner – Modrá
Olympic – Slzy tvý mámy

Anebo jakoukoliv, kterou máte ráda vy sama, z každého videa lze vyčíst, jak moc má píseň vaše sympatie : )
Krásné léto a velké dík za můj posun : ))

Zdenka