Home Fóra Fórum Píseň Pod oknem od Ivana Hlase Nový příspěvek: Píseň Pod oknem od Ivana Hlase

Martin
Přispěvatel
Počet příspěvků: 31

Jo, docela pěkná. Ze Šakalích let mě nejvíc bere Mám tě rád…