Uživatelské jméno nebo e-mail
Heslo
Pamatovat si mě
Home › Fóra › Fórum › Píseň Pod oknem od Ivana Hlase › Nový příspěvek: Píseň Pod oknem od Ivana Hlase
Jo, docela pěkná. Ze Šakalích let mě nejvíc bere Mám tě rád…