Home Fóra Fórum Píseň Pod oknem od Ivana Hlase

  • Tvůrce
    Téma
  • #37813
    pavel.minovsky
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Ahoj všem, prosil jsem Michaelu o přidání písničky Pod oknem od Ivana Hlase. Budu rád, pokud se k tomuto požadavku připojíte, aby stouply šance na její přidání :o) Všechny zdravím! Pavel

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Martin
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 31

    Jo, docela pěkná. Ze Šakalích let mě nejvíc bere Mám tě rád…

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.