Home › Fóra › Fórum › prosba husita- nohavica › Nový příspěvek: prosba husita- nohavica
Dobrý den, Vlastimile, jsem moc ráda, že Vám má videa pomohla. Vaše přání zřejmě nesplním, neboť máme „přenohavicováno“ a musím dávat přednost známějším písním, abych vyhověla co nejvíce kytaristům. 🙂 Zdraví Michaela