Home Fóra Fórum prosba husita- nohavica

  • Tvůrce
    Téma
  • #67957
    vlasta652
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli náhodou není v plánu video na husitu od Nohavici. Jinak videa jsou super a naučil jsem podle nich spoustu mých oblíbených písní.
    Díky Vlastimil

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Dobrý den, Vlastimile, jsem moc ráda, že Vám má videa pomohla. Vaše přání zřejmě nesplním, neboť máme „přenohavicováno“ a musím dávat přednost známějším písním, abych vyhověla co nejvíce kytaristům. 🙂 Zdraví Michaela

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.