Dobrý den. Je prosím nějaká rada, jak můžu dosáhnout toho, aby při vybrnkavani Hmi mi zněla struna A? Jak to musim rychle v písni tam dát, tak se mi stále děje to, že ta struna nezní, takže tam mám hluché místo stále.
Téma bylo upraveno Před 3 roky a 8 měsíci uživatelem Martacek.C.
Tvůrce
Téma
Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
Dobrý den,
při vybrnkávání barré akordů je nejčastější problém, že nezazní bas, který je právě chycen 1. prstem. Perfektní chycení barré akordů chce jen čas, než získáte víc síly do ruky a víc umu, ale mezitím je tu řešení: U akordu Hmi hrajte bas na D struně, levá ruka tam má 3. prst, je šance, že zazní lépe. Zdraví Michaela
Autor
Odpovědi
Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)