Home Fóra Fórum Bratři Nedvědi – Máme jen sebe

  • Tvůrce
    Téma
  • #28394
    luciedobiasova
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 3

    Prosba o písničku – kytara
    Krásný den 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Dobrý den, ano, písničku již mám v pořadníku, neb jste si o ni napsala také mailem. Tož, vydržte… 🙂 Zdraví Michaela

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.