Dobrý den, snažím se cvičit 1 hodinu každy den. Po 20 minutech mam 10 minut pauzu. Ale prsty mi za ty dva roky nestvrdly. Tak nevim jestli něco nedelam špatně. Občas se mi stavá že se trefim až do nervu a to pěkně boli, ale po chvily to zas prejde tak hraju dál. Zdravi Marie
Odpověď byla upravena Před 1 rokem a 8 měsíci uživatelem MarieJopkova.
Dobrý den, nejlepší je cvičit často a krátkou dobu. Takže když se podaří každý den 10 minut, je to super. Naopak pokud budete makat třeba hodinu po třech dnech nehraní, prsty budou pěkně bolet. Bříška přitom nemusí mnoho ztvrdnout, ale dost na to, aby se Vám hrálo komfortně. Zdraví Michaela
Autor
Odpovědi
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 odpovědi - 1. až 3. (celkem z 3)