Home Fóra Fórum kabát

  • Tvůrce
    Téma
  • #34979
    spackova.an
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 102

    ahoj míšo šlo by na hrát kabát na sever děkuju

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 odpovědi - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Odpovědi
  • Martin
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 31

    „Mimochodem, Martine, jak víte, že spackova.an je Zdeněk? 😀 Zdraví Michaela“

    Zdeněk se ve svých příspěvcích několikrát podepsal – např. zde: https://dev.michaelamedek.com/forums/topic/vecernicek-karel-cernoch/
    A má takový svérázný styl vyjadřování…

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    „Na sever“ dávám do pořadníku. Mimochodem, Martine, jak víte, že spackova.an je Zdeněk? 😀 Zdraví Michaela

    spackova.an
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 102

    kapela Kabát a písnička se jmenuje na sever

    Martin
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 31

    Ahoj Zdeňku, jaký kabát? Písničku Kabát? Neznám. Kapelu Kabát? Znám, ale jakou píseň? Buď konkrétní…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 odpovědi - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.