Home Fóra Fórum kapodastr

  • Tvůrce
    Téma
  • #36234
    spackova.an
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 102

    ahoj Míšo zajímalo by mě v jakém políčku se dá nejdále hrát s kapodastrem dnes jsem si pustil písničku od Pokáče a on tam má kapodastr až v 7 políčku tak mě na padla tato otázka děkuju

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 odpovědi - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Odpovědi
  • Martin
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 31

    Dovolím si přidat osobní zkušenost: čím lepší = dražší kytara, tím vyšší pole s kapodastrem přehraje s pěkným nezkresleným zvukem. Např. u mojí Dowiny za 17k se mi zvuk od 4. pole a výš už nelíbí…

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Ahoj, kapodastr můžeš dát kamkoliv, záleží na tom, jak se ti bude výsledný zvuk líbit. 🙂 Ale to 7. políčko je za mě asi tak nejvíc, co bych si dovolila. 🙂 Zdraví Míša

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 odpovědi - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.