Home Fóra Fórum Kohout

  • Tvůrce
    Téma
  • #65457
    spackova.an
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 102

    Ahoj myslím že tato písnička od Jana Nedvěda by zasloužila znovu nahrát byla by v lepší kvalitě vím že máš hodně přání ale třeba to vyjde

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Třeba. 🙂 Uvidíme.

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.