Home Fóra Fórum Návrh na písničku

  • Tvůrce
    Téma
  • #22458
    LNR
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 3

    Dobrý den,
    prosím o písničku na kytaru Nagasaki Hirošima.
    Děkuji 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Myslíte od Plíhala? Nebo Mňága a Žďorp?

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.