Home Fóra Fórum Růže z texasu

  • Tvůrce
    Téma
  • #64078
    spackova.an
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 102

    Ahoj u této písničky je také tonina e dur říkáš že Waldemar hraje od f ale i v e dur jedna verze je https://www.youtube.com/watch?v=fziefGFb-t4 můžeš dát do videa nápis

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Ahoj, děkuji za skvělý objev, nevím, zda se podaří nějak do lekce vložit tuto informaci. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.