Home Fóra Fórum Rytmus Jelen Svetlo ve tme

  • Tvůrce
    Téma
  • #5410
    martin.holecek.max
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Dobry den, Michaelo,
    Nevite jaky je rytmus v songu Svetlo ve tme od skupiny jelen a take co pouzivaji za time signiture. Podle meho nazoru je to 2/4 ale nejsem si jisty.
    Dekuji, Martin

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Autor
    Odpovědi
  • Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Dobrý den, Martine,
    ano, správně jste poznal 2/4 takt. A rytmus určitě s důrazem na druhou dobu. Pokud nevíte, který to je, stačí kouknout na video o rytmu na 4 doby. Zdraví Michaela

Aktuálně je na stránce zobrazena 1 odpověď (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.