-
Téma
-
Dobrý den,
mohl bych poprosit o lekci na píseň Slunce a déšť?https://www.youtube.com/watch?v=MXysTL8FzH8
Děkuji 🙂
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
Dobrý den,
mohl bych poprosit o lekci na píseň Slunce a déšť?
https://www.youtube.com/watch?v=MXysTL8FzH8
Děkuji 🙂