Home Fóra Fórum Nové písničky / lekce

  • Tvůrce
    Téma
  • #1679
    mescalito
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 13

    Máte nápady na nové písničky? Sem s nimi. Těšíme se.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 odpovědí - 361. až 375. (celkem z 437)
  • Autor
    Odpovědi
  • Anonymní uživatel
    Neaktivní
    Počet příspěvků: 3

    Moc děkuju za písničku ,,Zůstaň tu se mnou (za sny)”

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Všechny vás tu zdravím. Natočila jsem jedno video a hupsla na mě chřipka. Takže zase pauza. Strašně mě to mrzí a omlouvám se. Jakmile to půjde, chci tvořit dál.

    kristyna.fridrichova
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 1

    Dobrý den, moje nejoblíbenější trampská písnička vůbec je Amazonka od Hop Tropu. Mám ale problém s rytmem, je to poměrně složité na zahrání. Budu moc vděčná, pokud ji někdy zařadíte jako lekci pro pokročilé. 🙂 Moc děkuji!

    anchal
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 22

    Dobrý den Michaelo,
    to je dobře, že už jste zase „zpět“, určitě nejsem jediná, komu jste chyběla.:) Tak ať se Vám krásně nově bydlí a těším se další videa.

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Omlouvám se za pauzu, stěhovali jsme se. Nyní již mám připravené další video – Pár přátel a do seznamu žádaných písní jsem si dopsala další vaše přání. Teď snad trochu zrychlím, aby nebyla taková časová prodleva mezi Vaším přáním a jeho uskutečněním mou lekcí. 🙂

    zippicek
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 7

    Info pro nejas, pokud už neviděla – https://www.youtube.com/watch?v=2_XMl8L6jTs
    kytarová dílna Romana Horkého

    talackodominik
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 4

    Dobrý den,
    rád bych se naučil písničku od pana Vlasty Redla – sbohem galánečko.
    Mohla byste se na tuto písničku zaměřit v některých z dalších videií? 🙂

    ebrejla
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 3

    Paní Medek, prosím, dnes jsem objevil píseň od Nedvědů – Tak se loučím Indiano.
    Za tuto píseň bych Vám byl moc vděčný.

    Děkuji 🙂

    ebrejla
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 3

    Dobrý den, uvítal bych více písní od Nedvědů – ty nesmí chybět! 🙂
    Mockrát díky! 🙂

    didaktikafakturace
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 3

    Dobrý den, moc moc prosím Nezmaři-Bodláky ve vlasech. děkuji Barbora

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Jsem prý blázen jen udělám velmi ráda, tedy píši do pořadníku. 🙂

    john.t
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 6

    Dobrý den paní Michaelo, nevím jestli tu už ten návrh zazněl, ale rád bych zařadil do svých kytarových dovedností písničku od Jirky Schelingera, Jsem prý blázen jen. Na netu je spoustu odkazů na akordy, ale u této písně se akordy velmi často neshodují. U každého odkazu je trochu jiná varianta. Jinak Vám velmi fandím a pokračujte v tomto „nekonečném“ seriálu 🙂 Děkuji Honza.

    pavitra
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 4

    Dobrý den Míšo. Dnes žádný nápad na nové písničky nepřidám, jen vám chci opravdu moc a moc poděkovat za již splněná hudební přání – tj. Zuzka Navarová a čerstvě Radůza …………opravdu nádhera, krása, klobouk dolů 🙂 Jsem blažená a už se nemůžu dočkat až se vše naučím :-)…….. mějte se krásně a atˇse vám daří!!!! Mirka

    Michaela Medek
    Šéf
    Počet příspěvků: 571

    Vše si píši, děkuji za návrhy. Půlnoční od Václava Neckáře již je mezi vánočními videi zdarma na youtube. https://www.youtube.com/watch?v=UfVPVUjN0yQ

    nejas
    Přispěvatel
    Počet příspěvků: 4

    Dobrý den, byla bych moc ráda za písničku Čas rozchodů od Kamelotů. Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 odpovědí - 361. až 375. (celkem z 437)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.