-
TvůrceTéma
-
1. června 2018 20:42 #1679
Máte nápady na nové písničky? Sem s nimi. Těšíme se.
-
TvůrceTéma
-
AutorOdpovědi
-
Anonymní uživatel
Neaktivní6. listopadu 2018 18:46Počet příspěvků: 3Moc děkuju za písničku ,,Zůstaň tu se mnou (za sny)”
Všechny vás tu zdravím. Natočila jsem jedno video a hupsla na mě chřipka. Takže zase pauza. Strašně mě to mrzí a omlouvám se. Jakmile to půjde, chci tvořit dál.
Dobrý den, moje nejoblíbenější trampská písnička vůbec je Amazonka od Hop Tropu. Mám ale problém s rytmem, je to poměrně složité na zahrání. Budu moc vděčná, pokud ji někdy zařadíte jako lekci pro pokročilé. 🙂 Moc děkuji!
Dobrý den Michaelo,
to je dobře, že už jste zase „zpět“, určitě nejsem jediná, komu jste chyběla.:) Tak ať se Vám krásně nově bydlí a těším se další videa.Omlouvám se za pauzu, stěhovali jsme se. Nyní již mám připravené další video – Pár přátel a do seznamu žádaných písní jsem si dopsala další vaše přání. Teď snad trochu zrychlím, aby nebyla taková časová prodleva mezi Vaším přáním a jeho uskutečněním mou lekcí. 🙂
Info pro nejas, pokud už neviděla – https://www.youtube.com/watch?v=2_XMl8L6jTs
kytarová dílna Romana HorkéhoDobrý den,
rád bych se naučil písničku od pana Vlasty Redla – sbohem galánečko.
Mohla byste se na tuto písničku zaměřit v některých z dalších videií? 🙂Paní Medek, prosím, dnes jsem objevil píseň od Nedvědů – Tak se loučím Indiano.
Za tuto píseň bych Vám byl moc vděčný.Děkuji 🙂
Dobrý den, uvítal bych více písní od Nedvědů – ty nesmí chybět! 🙂
Mockrát díky! 🙂Dobrý den, moc moc prosím Nezmaři-Bodláky ve vlasech. děkuji Barbora
Jsem prý blázen jen udělám velmi ráda, tedy píši do pořadníku. 🙂
Dobrý den paní Michaelo, nevím jestli tu už ten návrh zazněl, ale rád bych zařadil do svých kytarových dovedností písničku od Jirky Schelingera, Jsem prý blázen jen. Na netu je spoustu odkazů na akordy, ale u této písně se akordy velmi často neshodují. U každého odkazu je trochu jiná varianta. Jinak Vám velmi fandím a pokračujte v tomto „nekonečném“ seriálu 🙂 Děkuji Honza.
Dobrý den Míšo. Dnes žádný nápad na nové písničky nepřidám, jen vám chci opravdu moc a moc poděkovat za již splněná hudební přání – tj. Zuzka Navarová a čerstvě Radůza …………opravdu nádhera, krása, klobouk dolů 🙂 Jsem blažená a už se nemůžu dočkat až se vše naučím :-)…….. mějte se krásně a atˇse vám daří!!!! Mirka
Vše si píši, děkuji za návrhy. Půlnoční od Václava Neckáře již je mezi vánočními videi zdarma na youtube. https://www.youtube.com/watch?v=UfVPVUjN0yQ
-
AutorOdpovědi
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.