-
TvůrceTéma
-
1. června 2018 20:42 #1679
Máte nápady na nové písničky? Sem s nimi. Těšíme se.
-
TvůrceTéma
-
AutorOdpovědi
-
Zdravím Michaelo, tip na další píseň do pořadník – Lodníkův lament/Trajda copatá. Je to dost rychlé a zajímalo by mě jak to zahrát co nejlépe:-) Předem děkuji.
Pěkný den,
máme tady zimu a k romantickým večerům u krbu se hodí pomalejší klasika, se snadno zapamatovatelným textem refrénu, spíš od básníka než rýmovače. Jednodušší akordy a pokud možno vybrnkávačka… Co takhle Sněhová královna od dvojice K. Kahovec/F.R.Čech? Pěkně by zapadla k podobně laděné Šípkové Růžence, za kterou vám tímto oficiálně děkuji.
Sněhová královnaPřeji vám pěkný den,
PaRiSeznam přání doplněn, děkuji! 🙂
Dobrý den,
předně bych Vám ráda poděkovala, neboť bez Vás bych se s tím ukulele nikdy nedostala přes první problém. 🙂
Vzhledem k tomu, že můj největší fanoušek – Vesna, teď sídlí v bříšku, uvítala bych víc návodů/písní od Uhlíře a Svěráka.
A uplně nejlepší by byla píseň Podzim od Petra Skoumala.
Mám sice její akordy a pokouším se o doprovod na ukulele podle originálu, ale nezní to vůbec dobře. A přitom právě v této písni se zpívá, jak je ta Vesna děsná tudíž jistě chápete, že je pro mě nesmírně potřebná. :))Děkuji za případné vyslyšení prosby. Krásný den!
Dobrý den.
Prosím o zahrání písničky-František Dobrota od Butty.Chci to zahrát synovi k narozeninám.
Předem moc děkuji.
RadekOpět musím poděkovat za krásné nápady! Vše si píši do svého pořadníku. Někdy se stane, že všechna přání nesplním, když jich je více, pak ty méně známé písně musí ustoupit těm známějším. Snažím se, abyste nemuseli čekat déle, jak 3 měsíce. 🙂 Zdraví Michaela
Dobrý den, moc děkuji za vaše lekce!
Jarní tání od Brontosaurů!
🙂
Dobrý den,
prošla jsem si žádosti o zpracování písní a ráda bych podpořila žadatele o tyto: Skála (Folk Team), Dětské šaty (Petr Kalandra), Přijela jsem v cadillacu (Žalman).
Děkuji ŠediváDobrý den. Jsem čerstvý předplatitel, takže písni na učení mám až dost. Ale byl bych moc rád, kdybyste někdy mohla udělat video na Amnestii od Karla Plíhala. Na kytaru jsem se opět začal učit kvůli dětem a jsem rád za inteligentní dětské písničky -resp písničky pro dospělé, z kterých si odnesou něco i děti.
Jinak děkuji za všechnu vaši práci. Opravdu se s vámi dobře učí a výběr písní je dobrý.
Děkuji, Jiří KotenAhoj Miso
Mala dama ! Diky Miso, teda tento mesic je to opravdu nadilka, Pritel, Mala dama, Hradistan, .. Ted uz zbyvaji jenom Tri Segry, Motlidba pro partu, Svatozar, Pumpa nebo Lepsi Casy ..
DEKUJU !!!
HonzaAhoj Miso,
Moc dekuju za Pritele, je to bomba. Rad bych pozadal o klasiku ‚Kdyz jdou na muzskyho leta‘ pro me a me kamarady co uz maji pretoceny tchometr a potrebuji nejake povzbuzeni do dalsich let.
Dekuju Honza
Moc děkuji za příval nových nápadů! Na všechny se nedostane, dávám přednost písním, které mají více fanoušků, takže šanci mají písně „A pak“ a „Kafe“. Zdraví Michaela
Dobrý den,
hraji podle Vás už strašně dlouho a strašně ráda bych se naučila svoji srdcovku od Pekaře, Kafe.
Děkuji.
Ahoj Míšo,
měla bych po čase na vás jednu prosbu. Mohla by jste zařadit písničku od Plavců Kingstontown? Moc děkuji -
AutorOdpovědi
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.