Zdravím Michaelo, tip na další píseň do pořadník – Lodníkův lament/Trajda copatá. Je to dost rychlé a zajímalo by mě jak to zahrát co nejlépe:-) Předem děkuji.
Dobrý den,
já bych rád uměl Milenci v texaskách, především by mě zajímalo, jak hrát ten rytmus v úvodu… https://youtu.be/7G0MpkXpeOg
Dále třeba Lodníkův lament.
Odpověď byla upravena Před 7 roky a 9 měsíci uživatelem zdendacer.
Autor
Odpovědi
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 odpovědi - 1. až 3. (celkem z 3)